Jdi na obsah Jdi na menu
 


28. listopadu 2009 v 19 hodin se pořádá již 6. ročník Orientální "hafla" show 2009. I letos taneční škola Hannah připravila pro všechny příznivce orientálního tance nevšední zážitek v Kulturním domě v Kamenici.

 

Sobotní večer se pro všechny diváky stane jednou z pohádek tisíce a jedné noci. Přijde nejen Sultán, ale především několik desítek tanečnic taneční školy Hannah, ale také hosté z celé ČR. Kromě klasického harémového tance se můžou diváci těšit na pestrou škálu představení. Na programu jsou orchidejemi provoněné Hula Hula tanečnice, skotačivé moderní tanečky i nebezpečná ohňová show. Zdá se, že podívaná bude především pro pánské publikum, ale na své si přijdou i dámy. Do Kamenice zavítají i šermíři a také osobití tanečníci Stuchrum.

 

Prostory kulturního domu se změní k nepoznání. Vůni orientu s sebou přiveze i potulná čajovna Cajchan a prodejna orientálních laskomin Chez Amis.

 

Cena vstupeného je 200 Kč pro dospělého. Děti do 7 let mají vstup zdrama a děti od 7 do 15 let za 80 Kč. Vstupenky je možné zakoupit na místě nebo rezervovat na hannah.tanecnice@seznam.cz nebo na tel. 603 813 852. V předprodeji je můžete zakoupit na recepci Sportovního klubu Dařbož.

 

Několik fotografií z předešlého ročníku ve fotogalerii.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář